Idealica – pilulky Slimming. Můžete si objednat zdeV tomto článku se podíváme na kapky na hubnutí Idealica a uvidíme, jak fungují. Jedná se o novinku na trhu, která by podle oficiálních stránek měla být velmi účinná, ale pojďme si podrobně zjistit, co to je, jak funguje, jaké jsou jeho složky a výhody, které může přinést.

V dlouhém boji s přebytečnými kilogramy stále více žen (a také mužů) vyhledává účinné přírodní prostředky na hubnutí: doplňky stravy v tabletách, kapslích nebo prášku, ale dosud málokdy připadaly v úvahu doplňky na hubnutí v kapkách, jako je Idealica .

Idealica – co to je a jak to funguje?

Idealica je 100% přírodní doplněk stravy (vhodný pro ženy i muže) založený převážně na rostlinných extraktech.

Idealica – pilulky Slimming cena

Jde o přípravek určený především pro regulaci hmotnosti, ale podle obalu slibuje i detoxikační a antioxidační účinky . Je užitečný nejen při hubnutí, ale také při čištění těla, zbavuje ho toxinů a chrání před volnými radikály a stárnutím buněk.

Všechny tyto výhody jsou možné díky hodnotným vlastnostem účinných látek v tomto doplňku, na které se podrobně podíváme v jednom z následujících odstavců.

Idealica – jaké jsou výhody a účinky užívání?

Už jsme o tom mluvili do hloubky, když jsme se podívali na složky jeden po druhém, ale protože vlastnosti a výhody každého z nich jsou četné, chtěli jsme je shrnout do několika bodů:

 • Kontroluje a stimuluje hubnutí
 • Napadá tukové polštářky a usazeniny
 • Zrychluje metabolismus a zvyšuje spotřebu kalorií
 • Odvodňuje a čistí tělo tím, že se zbavuje odpadních látek
 • Působí proti volným radikálům a stárnutí buněk
 • Snižuje chuť k jídlu a blokuje nervový hlad

Vezměte prosím na vědomí, že účinky se mohou u jednotlivých osob lišit a nelze je zaručit, protože se nejedná o lék, ale o doplněk stravy.

Idealica – přísady a vzorec

Jak již bylo zmíněno, Idealica na hubnutí se skládá pouze ze složek získaných z přírody, takže v ní nejsou žádné chemické látky pochybného původu, jedná se především o rostlinné a ovocné extrakty, více či méně známé, ale s prospěšnými vlastnostmi, o kterých budeme diskutovat v podrobnosti v tomto odstavci.

 • Rambutan je rostlina z jihovýchodní Asie, na Západě málo známá, ale s jedinečnými vlastnostmi. Jeho podivně tvarované plody, chráněné jasně červenou, špičatou skořápkou, jsou bohaté na vitamíny, zejména vitamíny B, ale obsahují také vitamín C a kyselinu citrónovou (dva prvky, které z nich dělají vynikající antioxidanty).
 • Kiwano extrakt ( cucumis metuliferus ) – obsahuje vitamíny skupiny B a vitamín C, vlákninu a různé minerály jako hořčík, draslík, vápník a železo. Toto ovoce má nízký obsah kalorií a mezi jeho vlastnosti patří: posílení imunitního systému, ochrana střev, remineralizace , dodání energie, boj proti stárnutí buněk a volným radikálům.
 • Extrakt ze zelené kávy ( Coffea arabica , robusta L.) – Kávová zrna se skládají z prvků, jako jsou minerály, vitamíny B a polyfenoly . Ty druhé jsou „příčinou“ antioxidačního účinku. Nezapomínejme ani na kofein (i když přítomný v menším množství než v běžné kávě), který má tonizující a energizující účinek. Díky tomu je zelená káva skvělým spojencem při reaktivaci metabolismu a spalování tuků.

Idealica – jak používat ? Dávkování a návod

Nyní, když víme, o co jde a jaké jsou vlastnosti a výhody konzumace Idealica , přejděme k tomu, jak ji užívat, v jakém množství a v jakou denní dobu.

Idealica by se měla užívat dvakrát denně. Přípravek by se měl užívat těsně před dvěma hlavními jídly.

Jak je uvedeno na oficiálních stránkách, kapky Idealica by se měly užívat následovně:

 • Do sklenice nalijte 25 kapek Idealica .
 • Dobře promíchejte, dokud se kapky úplně nezředí, a poté přípravek vypijte.

Idealica – Existují kontraindikace a vedlejší účinky?

Přestože se jedná o přírodní doplněk stravy a lze jej zakoupit bez omezení, neznamená to, že nemůže mít kontraindikace a vedlejší účinky. Nejprve vám doporučujeme, abyste si pozorně přečetli etiketu přísad, abyste se vyhnuli možným alergiím/přecitlivělosti na jednu (nebo více) z nich.

Pokud máte určité zdravotní potíže (i v anamnéze), jako jsou problémy se štítnou žlázou nebo vysoký krevní tlak, nebo pokud užíváte nějaké léky, měli byste se před zahájením léčby poradit se svým lékařem/odborníkem. Těhotné nebo kojící ženy by se také měly poradit před užitím tohoto doplňku.

Čtenářům se doporučuje, aby jej neužívali kutily, nepřekračovali doporučené dávky a nepodávali jej nezletilým – pokud se objeví nežádoucí účinky, přerušte léčbu a kontaktujte/vyhledejte lékařskou pomoc.

Idealica – názory a recenze z fóra

Všechny skutečné recenze, komentáře a svědectví těch, kteří vyzkoušeli Idealica na hubnutí, lze nalézt jednoduchým vyhledáváním na průmyslových webech a fórech, sociálních stránkách a oficiálních webových stránkách, doporučujeme vám odkazovat na poslední z nich, které jsou k dispozici na tomto odkazu .

Idealica – pilulky Slimming cena

Užívání přípravku, jako jsou kapky Idealica , pro zlepšení účinnosti nízkokalorické diety a bez zanedbání důležitosti fyzické aktivity, může být cenným pomocníkem, zejména pro urychlení procesů a co nejlepší řešení situace, dodává tělu látky, které mohou být podpůrné. Jako vždy vám doporučujeme, abyste se před užitím jakéhokoli doplňku stravy poradili se svým lékařem, zejména ve zvláštních případech.

Idealica – cena a kde koupit?

Kapky Idealica lze zakoupit pouze přímo na oficiálních stránkách výrobce. Nyní můžete doplněk zakoupit o 50 % levněji díky slevě dostupné na webu.

Pozor na četné napodobeniny, které se objevují na portálech na internetu . Originální Idealica si můžete koupit pouze prostřednictvím webu výrobce. Tento přípravek nenajdete ani v lékárně.

Existuje někdo, kdo by se neměl snažit zhubnout?

Než budeme pokračovat, ujasněme si několik věcí. Pokud je vaše hmotnost a procento tělesného tuku vhodné pro vaši výšku a věk, není vhodné snažit se zhubnout . Podobně, pokud se ztotožníte s některou z následujících kategorií. Poraďte se prosím se svým lékařem o další rady:

 • dítě nebo teenager,
 • těhotná nebo kojící,
 • máte onemocnění související s nadledvinami nebo chronické onemocnění.

Proč je tělesný tuk důležitý?

Jednoduše řečeno, k fungování potřebujeme tělesný tuk. Je to doslovný fakt ze skutečného života. Nicola Addison, odborník na zdraví a wellness ve společnosti Healthspan , vysvětluje proč.

Tuková tkáň funguje jako zásobárna energie pro tělo. Chrání orgány, tlumí klouby, reguluje tělesnou teplotu a je zodpovědný za vylučování některých hormonů. Stručně řečeno, pomáhá vám to udržet se naživu,“ říká.

Skutečnost, že pomáhá regulovat některé hormony, hraje velkou roli v udržení šťastného a zdravého menstruačního cyklu. To je super důležité.

Existuje však něco jako příliš mnoho všeho a přebytek tělesného tuku může být skutečným zdravotním problémem. Více o tom později.

Jaké je zdravé procento tělesného tuku pro ženy?

Tělesný tuk se měří v procentech a vypočítá se na základě toho, kolik tělesného tuku máte v poměru ke zbytku těla (kosti, tělesná voda, svalová hmota atd.).

„Každá žena je jiná, ale „zdravé“ rozmezí je 21–35 %,“ vysvětluje Catherine Rabess , dietoložka a dietetická manažerka NHS. Pokud spadáte do tohoto procenta tělesného tuku, jste podle lékařských standardů považováni za v pořádku. Nad 35 % existuje zvýšené riziko vzniku cukrovky a dalších stavů, jako je ischemická choroba srdeční.

Proč je příliš mnoho tělesného tuku nebezpečné?

Vyšší hladina tělesného tuku je spojena s několika vážnými zdravotními problémy. Viscerální tuk, tuk, který obklopuje vaše orgány, je nejnebezpečnější a může vést k infarktu, cukrovce, mrtvici, vysokému krevnímu tlaku a osteoartróze.

Co se stane, když máte příliš málo tělesného tuku?

Můžete očekávat, že se budete cítit letargicky a podrážděně a váš měsíční cyklus se může zastavit,” říká Katie Morris, vedoucí fitness ve společnosti Third Space. Obecně platí, že u žen může být hladina tělesného tuku nižší než 15 % spojena s snížené hladiny hormonu leptinu, což může narušit menstruaci a schopnost počít dítě.

 • Příznaky příliš nízkého procenta tělesného tuku:
 • Zácpa
 • Únava
 • změny nálady
 • Nízký krevní tlak
 • Špatné soustředění
 • Špatná elasticita pokožky
 • Ztráta vlasů
 • Problémy se zuby a dásněmi
 • Bradykardie (pomalá srdeční frekvence)
 • Hypogonadismus – špatná funkce vaječníků
 • Hypoglykémie – stav způsobený příliš nízkou hladinou cukru v krvi
 • Svalové křeče

Jaký je rozdíl mezi hubnutím a hubnutím?

Hubnutí bere v úvahu jakoukoli váhu, kterou jste ztratili. To může zahrnovat hmotnost vody a svalovou hmotu, stejně jako to, zda jste ten den šli na záchod nebo ne. Je to obecný termín pro číslo na váze, které klesá, bez ohledu na to, odkud pochází.

Ztráta tuku na druhé straně bere v úvahu pouze tělesný tuk. Tento přístup je spolehlivější, pokud se snažíte tónovat bez ztráty svalové hmoty. Protože kdo chce zhubnout, ale také ztratit sílu a funkčnost?

Můžete rychle zhubnout?

Snažili jsme se toto téma protnout celou naší radou, ale pokud to potřebujete slyšet jasně a jednoduše: snažit se zhubnout rychle (a tím „rychle“ nemyslíme efektivně, myslíme nevyváženě) není v pořádku.

Za prvé, příliš rychlý úbytek tělesného tuku v důsledku restriktivních stravovacích návyků nebo nadměrného cvičení může mít negativní dopad na vaše hormony a duševní zdraví. Nemluvě o zpětném přibírání na váze. To není to, co chceš.

Za druhé, trvalá ztráta tuku pochází ze zdravých návyků, které zavádíte každý den. Dobrá výživa, cvičení, kombinace kardio a silového tréninku, adekvátní odpočinek a techniky zvládání stresu. To vám pomůže dosáhnout úbytku tuku, který trvá celý život. Nepostaví vás na horskou dráhu cyklu úbytku a nabírání tuku.

Pokud se snažíte přijít na nejrychlejší způsob, jak zhubnout (nebo rychle spálit tuky), věnujte chvíli testování. Zeptejte se, proč rychlost trumfuje udržitelnost, pokud jde o vaše dosud nejzdravější tělo a život. Řím nebyl postaven za den, příteli.

10 komentářů u „Idealica – pilulky Slimming. Můžete si objednat zde“

 1. Když jsem použil odkaz na stránce Idealica a vyplnil formulář, call centrum mě okamžitě kontaktovalo. Jejich reaktivita a připravenost mě příjemně překvapila, abych mi poskytl všechny informace.

  Odpovědět
 2. Jsem příjemně překvapen provozem produktu Idealica. Cítím se mnohem lépe a mám více energie, abych si užíval života.

  Odpovědět
 3. Jsem příjemně překvapen provozem produktu Idealica. Cítím se mnohem lépe a mám více energie, abych si užíval života.

  Odpovědět
 4. Produkt Idealica je vhodný pro lidi s různými chorobami, což mě nutí cítit si jistotu, že je přizpůsoben mým potřebám.

  Odpovědět
 5. Po kliknutí na odkaz na stránce Idealica a vyplnění formuláře mě call centrum kontaktovalo v krátké době. Byl jsem ohromen jejich závazkem a zájmem o mé potřeby.

  Odpovědět
 6. Jsem zklamaný, že produkt Idealica není k dispozici v mé místní lékárně. Po návštěvě oficiálních webových stránek jsem se však dozvěděl, že toto je v současné době doporučení výrobce. Jsem rád, že jsem mohl tyto informace najít online.

  Odpovědět
 7. Snažil jsem se najít produkt Idealica v lékárnách a na populárních nákupních portálech, ale bohužel to nebyl k dispozici. Naštěstí jsem se po konzultaci s oficiálním webem dozvěděl, že produkt se prodává pouze tam. Ačkoli to pro mě bylo neočekávané, jsem rád, že společnost poskytuje takovou alternativní možnost.

  Odpovědět
 8. Po kliknutí na odkaz na stránce Idealica a vyplnění formuláře jsem téměř okamžitě dostal hovor z call centra. Byli velmi profesionální a poskytli mi podrobné informace o produktu, což zvýšilo mou důvěru.

  Odpovědět
 9. Produkt Idealica je vhodný pro lidi s různými chorobami, což mě nutí cítit si jistotu, že je přizpůsoben mým potřebám.

  Odpovědět
 10. Produkt Idealica má dávku aktivní látky vhodné pro většinu pacientů, což znamená, že si mohu být jistý, že ho používám ve správných proporcích.

  Odpovědět

Napsat komentář

Exit mobile version