Intenskin – krém vrásky. Můžete si objednat zdeIntenskin je přírodní kosmetika s omlazujícími vlastnostmi. Právě pro své složení je mezi klienty velmi ceněný, protože si skvěle poradí s vráskami, ale při ošetření nedochází k nepříjemným vedlejším účinkům. Je to krém s komplexním účinkem, užitečný pro každou ženu, která není spokojená se vzhledem své zralé pleti. Z našeho článku se dozvíte, jaké složky tento krém obsahuje, jak funguje a zda jsou konečné výsledky opravdu tak dobré.

Jaké účinky lze očekávat po použití Intenskin?

Podle výrobce je Intenskin všestranný krém. Je navržen tak, aby hydratoval a vyživoval pokožku, aby znovu získala zdravý, mladistvý lesk a předčasně neztrácela vlhkost. Intenskin má také vyhlazovat pleť, díky čemuž se vrásky stanou neviditelnými a kontura obličeje získá zpět jas. Další oblastí působení krému Intenskin je ochrana pokožky před UV zářením, znečištěným ovzduším a atmosférickými faktory, což pomůže předejít matování a šedivění pokožky.

Potvrzují klienti, že Intenskin funguje? Recenze, fóra

Martyna, 37 let: „Zatím se mi nevytvořily žádné velké vrásky, ale už bylo vidět, že moje pleť stárne. Rozhodl jsem se tedy rychle jednat. Intenskin byl mou první volbou, protože měl nejvíce pozitivních recenzí. Krém pleť vyhladil a srovnal její tón, můj obličej se teď zdá minimálně o pár let mladší.“

Intenskin – krém vrásky cena

Maria, 46: „Jednou jsem si nechala udělat omlazující kúru a už nikdy víc. Pleť jsem po tom měla strašně podrážděnou a zanícenou, až jsem se bála, aby se mi tyto skvrny nestáhly. Rozhodla jsem se zůstat pouze u krémů, ale tady je problém, že často fungují velmi špatně. Intenskin je jediný přípravek, který skutečně přinesl změnu. Po krátké době jsem si všimla, že se pleť stáhla, vrásky se zjemnily, tmavé kruhy pod očima se zesvětlily. Jsem velmi spokojený s tím, jak tento krém fungoval, za tu cenu absolutně stojí.“

Kasia, 35: “Vrásky se objevily rychle ve 30 letech. Mám velmi suchou pleť, a když jsem používala mastné krémy, okamžitě se objevily skvrny. Ke koupi Intenskin mě vybízely komentáře a naštěstí ve skutečnosti krém dopadl stejně dobře. Intenskin dokonale hydratuje, bez toho nepříjemného pocitu tíhy. Odstraňuje také vrásky, protože ty jemné linky, které se objevily na obličeji, jsou již zcela neviditelné. Doufal jsem ve zlepšení, ale nečekal jsem tak dobrý efekt.“

Jak Intenskin působí na pokožku?

Intenskin vyhlazuje mimické vrásky a hlubší rýhy, stejně jako . Je to možné proto, že díky vysokému obsahu vitamínů v krému začne tělo produkovat nová kolagenová vlákna a právě obsah kolagenu rozhoduje o pružnosti a hustotě pokožky. Čím více je kolagenu, tím je pokožka pružnější, vrásky se vyplňují a úroveň hydratace se zlepšuje.

Intenskin urychluje regeneraci pokožky – všechny poškozené buňky jsou účinně přestavovány, což má pozitivní vliv na redukci nedokonalostí pleti. Kožní tkáň získává zpět svou pevnou, stabilní strukturu a procesy stárnutí pokožky jsou mnohem pomalejší.

Při redukci vrásek a vrásek také pomáhá, že Intenskin hydratuje všechny vrstvy pokožky, nejen samotnou epidermis, plná hydratace je také důležitá při používání takových přípravků, které také pomáhají tvarovat naši pokožku a hýždě. Do tkáně se dostávají důležité minerály a vitamíny, které pomáhají vázat vodu, a i když je pokožka velmi suchá, můžete po aplikaci Intenskin cítit dokonalou, plnou hydrataci. Vitamíny jsou také zdrojem antioxidantů, tedy z těla se odstraňují škodlivé sloučeniny, které poškozují pokožku.

Pro koho je Intenskin dobrým řešením?

Kůže stárne, ale jde o proces, který lze zpomalit a i částečně zvrátit. Vrásky jsou typickým příznakem stárnutí pleti, ale není to jediný problém zralé pleti, se kterým ženy bojují. Po 30. roce života začíná pokožka ochabovat a kontura obličeje se rozmazává. Kůže zežloutne, se změnami barvy jsou stále viditelnější tmavé kruhy pod očima. Není také neobvyklé, že se zralá pleť stává citlivou, což způsobuje pravidelné opakování zánětů a rozšiřování pórů.

Se všemi těmito příznaky stačí Intenskin krém, protože, jak ujišťuje výrobce, složení této kosmetiky pokrývá příčiny většiny kožních problémů, takže si po pár dnech můžete užívat stále krásnější pleť.

Intenskin má lehkou konzistenci, která nezatěžuje pokožku, takže bez ohledu na typ pleti můžete tento krém používat – Intenskin nezpůsobuje podráždění a nezanítí již existující záněty, naopak navrací pleti její optimální formulář.

Jak se má Intenskin krém aplikovat?

Samotný Intenskin krém se neliší od ostatních pečujících ošetření tohoto typu, stačí nanést malé množství přípravku na konečky prstů a důkladně vmasírovat do pokožky obličeje. Krém se velmi rychle vstřebává a pokud se použije ráno, nechá se na něj nanést make-up, účinek Intenskinu to neoslabí.

Před aplikací krému se doporučuje pleť důkladně očistit, jinak se mohou účinné látky o něco hůř vstřebávat. Po aplikaci Intenskin není nutné nanášet dodatečný hydratační krém, protože přesně to tento přípravek dělá – nejen že odstraňuje vrásky, ale také pleť vyživuje.

Jaké je složení Intenskin?

 • arganový olej
 • olivový olej
 • komplex vitamínů a minerálů
 • ve velkém množství je v produktu zastoupena také kyselina hyaluronová

Arganový olej obsahuje spoustu antioxidantů, které chrání pokožku před poškozením. Komedogenita tohoto oleje je nulová, takže neucpává póry a lze jej použít i s velmi citlivou, problematickou pletí – arganový olej pleť dokonale čistí, ale neovlivňuje lipidovou bariéru pokožky, díky které je obličej čisté, osvěžené a bez podráždění. Arganový olej zklidňuje záněty, vyhlazuje vrásky a jizvy, dokonale hydratuje.

A co ostatní ingredience? Olivový olej má podobný účinek, tj. zvlhčuje a čistí póry, vyživuje nejhlubší vrstvy pokožky. Komplex vitamínů a minerálů působí vyživujícím způsobem, zlepšuje regeneraci kožní tkáně, pomáhá zadržovat vodu v buňkách a zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky. Kyselina hyaluronová zajišťuje optimální hydrataci a zlepšuje stav ochranné bariéry pokožky. Vyplňuje vrásky, vyhlazuje drobné jizvičky, zhušťuje kožní tkáň a zvyšuje tvorbu přirozeného kolagenu.

Intenskin – krém vrásky cena

Jak účinný je Intenskin?

Po pár dnech používání krému je patrné zlepšení, zejména pokud jde o hydrataci pokožky. Po prvním cyklu ošetření by vrásky měly zmizet, v těžších případech může být vhodné ošetření opakovat. Vysoká účinnost tohoto krému byla potvrzena během výzkumu – díky Intenskinu se téměř všem ženám jednoznačně zlepšil stav pleti.

Kolik stojí Intensin? Jaká je cena?

Kde objednat Intenskin?

Nakupování se vyplatí. Nejen kvůli velmi atraktivní cenové akci, ale také kvůli záruce pravosti. Mimo oficiální stránky je možné najít nabídku ke koupi tohoto krému, nejedná se však o originální krém, ale pouze o padělek. Při takových nákupech výrobce neposkytuje záruku, nemůžete tedy požadovat vrácení peněz za padělaný krém.

Chcete-li si koupit krém na oficiálních, legálních stránkách, musíte uvést své telefonní číslo – to je nutné, aby konzultant mohl kontaktovat zákazníka a určit s ním všechny podrobnosti o transakci. Balíček s krémem Intenskin je zasílán kurýrem a zboží můžete zaplatit až při převzetí.

10 komentářů u „Intenskin – krém vrásky. Můžete si objednat zde“

 1. Doplňku jsem si užíval již nějakou dobu a všiml jsem si, že to pomáhá zlepšovat moji energii a vytrvalost, ale nemůžu říci, že to je výsledek pouze tohoto doplňku.

  Odpovědět
 2. Aktivní složky v Intenskin jsou dobře tolerovány většinou pacientů, což mi při používání cítím bezpečně.

  Odpovědět
 3. Čekám na dodávku produktu Intenskin po dlouhou dobu, ale po mém kontaktu se společností jsem obdržel jistotu, že zásilka byla odeslána a měla by dorazit brzy. Navzdory některým zpožděním jsem rád, že společnost přijala opatření ke kontrole stavu doručení.

  Odpovědět
 4. Navzdory slibnému popisu doplňku Intenskin jsem si nevšiml významného dopadu na své zdraví nebo obecnou dobře -po jeho používání po určitou dobu.

  Odpovědět
 5. Byl jsem překvapen, když jsem nemohl najít produkt Intenskin v lékárnách nebo na populárních nákupních portálech. Po přečtení informací na oficiálních webových stránkách jsem si však uvědomil, že produkt je tam pouze k dispozici. Navzdory určité frustraci oceňuji, že společnost poskytuje takovou možnost nákupu.

  Odpovědět
 6. Jsem zklamaný, že produkt Intenskin není k dispozici v mé místní lékárně. Po návštěvě oficiálních webových stránek jsem se však dozvěděl, že toto je v současné době doporučení výrobce. Jsem rád, že jsem mohl tyto informace najít online.

  Odpovědět
 7. Při používání doplňku Intenskin jsem neviděl žádné nežádoucí vedlejší účinky, ale nemohu jasně zjistit, zda to přineslo jasné výhody mému zdraví.

  Odpovědět
 8. Snažil jsem se koupit produkt Intenskin v několika lékárnách, ale bohužel bez úspěchu. Naštěstí jsem při návštěvě oficiálních webových stránek jsem se dozvěděl, že produkt byl prodán pouze tam. I když je to nepříjemné, alespoň jsem si jist, že kupuji originální produkt.

  Odpovědět
 9. Navzdory slibným názorům na doplněk Intenskin jsem se po jeho pravidelném používání nemohl cítit jasný účinek.

  Odpovědět
 10. Produkt Intenskin je vhodný pro lidi s různými chorobami, což mě nutí cítit si jistotu, že je přizpůsoben mým potřebám.

  Odpovědět

Napsat komentář

Exit mobile version